Novinky

Provoz naší společnosti v průběhu virové pandemie

Vážení zákazníci,
bedlivě sledujeme vývoj kolem koronavirové infekce i dopady, které má na veřejnost i náš sektor. Z důvodu ochrany Vašeho zdraví a v souladu s vládními kroky sice omezujeme osobní kontakt na minimum, ale jsme tu stále pro Vás! Ode dneška jsme s Vámi připraveni spolupracovat v plném rozsahu jak telefonicky, tak prostřednictvím současných technologií a on-line aplikací. Ke komunikaci používáme telefon, e-mail, WhatsApp, Skype či Google Hangouts, Viber, Messenger. Velmi rádi se s Vámi domluvíme na způsobu, který Vám bude vyhovovat…

Ujišťujeme Vás, že naši zástupci fungují v plném režimu v rámci Home Office, abychom snížili případné riziko šíření nákazy v kolektivu. Většinu obchodních záležitostí jsme schopni vyřešit bez osobního styku. Na ten se opět těšíme v klidnějších dobách

Daniel Průša, jednatel společnosti

Pojištění profesní odpovědnosti

Nové povinné smluvní pojištění profesní odpovědnosti "Soudních znalců" v návaznosti na z. č. 254/2019 Sb. o soudních znalcích, znaleckých kancelářích a znaleckých ústavech, lze sjednat v našich kancelářích s účinností od 1.1.2021 již nyní.
Požadavky pište na e-mail dprusa@difin.cz

Kooperativa nabízí MediKompas

S unikátním produktem asistenčních služeb Medikompas vstupuje v těchto dnech Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group na trh soukromého zdravotního pojištění.

Přes 100 000 lidí má nové Flexi

27.8.2009, Životní pojištění, Pojišťovna České spořitelny.

NA100PRO

Už se vám stalo, že vás někdo naboural v nejméně vhodnou dobu? A že jste neměli uzavřeno havarijní pojištění? A že vám pak pojišťovna viníka neproplatila celou škodu z důvodu amortizace vozidla?

Proč mít pojištění právní ochrany D.A.S.?

Před časem jeden náš klient vlastnící autodopravu koupil nový nákladní vůz a jedna z prvních cest vedla přes Německo.