Přes 100 000 lidí má nové Flexi

27.8.2009, Životní pojištění, Pojišťovna České spořitelny.

Již přes 115 000 osob je pojištěno v rámci FLEXI životního pojištění od uvedení na začátku roku 2009. Na produktu klienti oceňují především širokou nabídku pojistných rizik a garantované zhodnocení spořené (kapitálové) částky. Velmi často také využívají možnosti sjednat jedno pojištění pro celou rodinu. Výsledky FLEXI životního pojištění potvrzují skutečnost, že poptávka po finančním zajištění života i v době hospodářské recese neustále roste.

„Díky FLEXI životnímu pojištění zaznamenáváme v objemu předepsaného běžně placeného pojištění zhruba 40% růst oproti roku 2008. Pokud nedojde k výraznějším výkyvům v poptávce po novém FLEXI životním pojištění, bude jeho výhod na konci roku využívat minimálně 180 000 osob," říká Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny.

Na více než 61 000 smlouvách je pojištěno 76 000 dospělých a 39 000 dětí.Největší zájem je o FLEXI životní pojištění v Moravskoslezském a Jihomoravském kraji. Devět z deseti klientů si na FLEXI životním pojištění sjednává ochranu proti trvalým následkům úrazu. Přes 80 % pojištěných si navíc pojistí běžné úrazy formou denního odškodného.

Pojištění získalo nejvyšší ocenění v odborných soutěžích Zlatá koruna 2009 a Pojišťovna roku 2008. FLEXI životní pojištění si lze sjednat u externích obchodních partnerů Pojišťovny České spořitelny nebo v pobočkové síti České spořitelny. Více informací na www.flexi.cz.